Hakkımızda

Şirketimiz 1976 yılında 36 yıllık deneyim ve birikim sonucunda Hasan DEMİREL tarafından Türkiye'nin en önde gelen hizmet sektörüne katkı sağlayacağı bilinci içerisinde 2007 yılında ÖZDEMİREL VİNÇ LTD ŞTİ. kurulmuştur. Şirketimiz vinç hizmetlerini sürdürmektedir.

Faaliyetlerimiz

ÖZDEMİREL VİNÇ olarak; Türkiye geneline vinç kiralama hizmeti, yükleme boşaltma nakliye montajı ve bunun yanı sıra mobil vinçler sepetli platformlar vinçli araçlar ile kurtarma faaliyetlerini sürdürmekteyiz. ÖZDEMİREL VİNÇ olarak; Türkiye'nin önde gelen inşaat sanayi ve taahhüt firmalarına her türlü kiralık vinç ve platform hizmetlerini vermektedir. Tecrübeli ekip ve operatörler ile güvenle hizmetinizdeyiz.

 

Politikamız

ÖZDEMİREL VİNÇ ; hızla gelişen dünyada edindiğimiz tecrübe, deneyim ve birikim sonucu vinç faaliyet sektörüne hizmet kalitesini yükselterek en ekonomik, hızlı ve dürüst bir şekilde hizmet vermeyi en ağır şartlarda dahi çalışmalarımızda karşılıklı hoşgörü ve güveni sağlamayı önce müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. "Politikamız, daima dürüst ve güvenilir hizmet vermektir.".